توافق نامه

فرم توافق نامه متقاضیان ثبت نام شرکت در انتخابی تیم ملی موج سواری
انجمن ورزش های موج سواری جمهوری اسلامی ایران

خواهشمند است قبل از امضا اين فرم را با دقت مطالعه فرماييد:

 

۱. نام شخصي كه در مسابقه موج سواري ، آموزش يا اردو و فعاليت هاي مرتبط با آن مشاركت می كند ، شركت كننده خوانده می شود . چنانچه شركت كننده زير سن ١٨ سال باشد ، در اين صورت بايستي والدين ، قيم يا فرد ديگري كه به عنوان سرپرست شرکت کننده خوانده می شود اين فرم را امضا كند .
چنانچه شركت كننده قادر به شركت در مسابقات موج سواری باشد ، شركت كننده به عنوان فردي با تجربه قلمداد می شود كه با تمام شرايط خطرناكي كه در مسابقات و اردوها وجود دارد آشنایی کامل دارد. شركت كننده از خطرات احتمالی که در رابطه با شركت در مسابقات و اردوها مي تواند موجب آسيب جدي وي شود ، آگاه است و داوطلبانه با شركت در مسابقات و اردو ها به طور آگاهانه موافقت مي كند.
۲. قبول ریسک های احتمالی و نداشتن ادعا برای شکایت : شركت كننده خطر هرگونه آسيب يا مرگ در اثر شركت در اين مسابقات را ميپذيرد و خود مسئول می باشد و انجمن موج سواری ایران هیچگونه مسئولیتی در این باره را به عهده نگرفته و علاوه بر شرکت کننده مسئولیت اسپانسر ها و تیم همراه و افراد برگزار کننده و تمامی افراد شرکت کننده نیز با خود بوده . علاوه بر اين در صورت بروز حادثه که منجر به تخريب شهر ، استان يا منطقه ی برگزاری مسابقه شود شرکت کننده عهده دار مسئولیت خواهد بود .
۳.شركت كننده اذعان می دارد كه داراي آمادگي جسماني لازم بوده و سابقه بیماری و ناراحتی قلبی ندارد و براي شركت در ورزش موج سواري و مسابقات و اردوها در شرایط مطلوب مي باشد ، علاوه بر اين شركت كننده بيان مي دارد كه او از هر گونه شرايط فيزيكي يا پزشكي كه ممكن است در ورزش موج سواري يا اين مسابقات تاثير گذار باشد آگاهي دارد و در صورت نداشتن آمادگی جسمانی از لیست حذف خواهد شد. امضا ورزشكار امكان در اختیار قرار دادن اطلاعات پزشكي لازم براي ارائه ، هماهنگي و يا مديريت مراقبت هاي بهداشتي ورزشكار در مسابقات و اردوها را محیا می سازد .
۴. شركت كننده توافق مي كند كه در مسابقات ورزشي كه توسط انجمن ورزش های موج سواری و یا حاميان مالي برگزار مي شود از زمان شروع و تا زمان اتمام رقابت ها و ارائه جايزه ها طبق قوانین شركت نمايد.
۵.شركت كننده با هر گونه درخواست انجمن ورزش های موج سواری مبنی بر آزمايش توسط هر سازمان ضد دوپينگ انتخاب شده يا مرتبط برای مسابقات و اردوها موافقت مي كند. آزمايش از دستورالعمل آژانس جهاني ضد دوپينگ پيروي مي كند و در صورت لزوم شركت كننده بايستي فرم أخذ مجوز استفاده دارو را ارائه نمايد. .
۶. شرکت کننده موافقت می نماید که با امضا این فرم موظف است که تابع قوانین انجمن ورزش های موج سواری و قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و نسبت به تمامی قوانین برای شرکت در مسابقات و اردو های انجمن ورزش های موج سواری آگاه است . بانوان بایستی در تمرینات ، اردوها و مسابقات لباس تایید شده وزارت ورزش و جوانان را بپوشند. شركت كننده همچنين آگاه است كه مجازات نقض این قوانین و رعایت نکردن ضوابط اخلاقی شامل حذف شركت كننده از مسابقات و اردوها و یا حذف امتياز شرکت کننده می شود.
۷.شركت كننده با دقت اين توافق نامه را مطالعه كرده و به طور كامل مطالب آن را درك كرده وداوطلبانه و با آگاهي كافي آن را امضا مي كند. شركت كننده آگاه است كه اين قراردادي ميان شركت كننده و انجمن ورزش های موج سواری و حاميان ، برگزار كنندگان مسابقات و اردوها، مربیان، مديران و اعضاي انجمن می باشد. با توجه به دارا بودن اجازه شركت كننده به شركت در اردوها و مسابقات وي با تمامي ادعاها و تقاضاهاي مرتبط با شركت در اين مسابقات موافقت مي نمايد ، كه شامل موارد مربوط به آزمايش دوپینگ و موارد مربوط به انتخابی در تیم ملی بوده و شرکت نکردن در موارد خواسته شده باعث حذف وی خواهد شد. در شرایط خاص در مورد رعایت نکردن قوانین ، بايستي کمیته انضباطی فدراسیون انجمن های ورزشي تصمیم لازم را اتخاذ نموده و طبق قوانين این فدراسیون تصميم گرفته می شود.
۸. امضای توافق نامه به منزله قرار گرفتن شرکت کننده در تیم ملی نبوده و انتخاب فرد و قرار گرفتن وی در تیم ملی با توجه به آمادگی جسمانی، مسابقات ، سطح مهارت افراد و دیگر فاکتورهای خواسته شده توسط انجمن ورزش های موج سواری جمهوری اسلامی ایران می باشد.

—————————————————————————————————
(به صورت چاپی)
اینجانب_____________________ کلیه ی موارد فوق را به دقت مطالعه کرده و صحت کلیه اطلاعات و اصالت کلیه مستندات ارائه شده به همراه این درخواست را تأیید می نمایم. در صورت اثبات عدم صحت اطلاعات ارائه شده و اصالت مستندات پیوست فرد از جریان بررسی برای گزینش در تیم ملی حذف خواهد شد..

امضا و اثر انگشت: _____________________ تاریخ : _______________

ورزشکاران زیر ۱۸ سال:

اطلاعات والدین / قیم :

نام و نام خانوادگی : _______________________________

نشانی و آدرس و کد پستی( به صورت چاپی ) :___________________________

__________________________________________________________________

شماره تماس :__________________ نسبت : ________________

ایمیل :____________________________________

امضا و اثر انگشت: ___________________ تاریخ : ________________


×