اگر برای موج سواری به روستای رمین در چابهار می خواهید سفر کنید، از اوایل تابستان برای آن برنامه ریزی کنید. در این زمان به دلیل بادهای موسمی بازار موج سواری داغ است و جشنواره های مختص موج سواری در این منطقه برگزار می شود.

ساحل ویکیکی، هاوایی

با وجود مخروط آتشفشانی دایموند هد، ساحل ویکیکی یکی از بهترین مقاصد موج سواری در جهان است. در این ساحل مربی های باتجربه ای در مقابل ریزورت رویال هاوایی وجود دارد که آموزش موج سواری می‌دهند. می‌توانید در تمام طول سال برای موج سواری به این ساحل بروید اما در طول تابستان این مکان شلوغ تر است. همچنین همه امکانات از هتل ها گرفته تا رستوران، مراکز خرید، تفریحات و غیره در اطراف این ساحل قرار دارند.

پرتغال

پرتغال شهرهای منحصر به فردی برای موج سواری دارد و هر یک از این شهرها ویژگی خاص خود را دارند. از میان مشهورترین شهرهای پرتغال برای موج سواری می توان به کشکایش که به راحتی با قطار می‌توان از لیسبون به آن دسترسی پیدا کرد و تنها نیم ساعت با این شهر فاصله دارد. یکی از بهترین مقاصد موج سواری در پرتغال سسیمبرا نام دارد. یادتان باشد که اقیانوس آتلانتیک بسیار سرد است، بنابراین حتی در روزهای آفتابی و ماه های تابستانی سعی کنید لباس مناسب به همراه داشته باشد.

 

بهترین زمان موج سواری
بهترین زمان موج سواری

کاستاریکا

در سواحل کاراییب، یکی از مشهورترین سواحل موج سواری پوئترو ویئگو در جنوب شرقی این منطقه قرار دارد، که با موج های بزرگ بهترین مکان برای این ورزش مهیج در طول فصل خشک (ماه های نوامبر تا آوریل) به شمار می‌رود.

داوین ادونچر

Davin Adventure
Davin Adventure